شركت امداد خودرو ايران شركتی خدماتی است كه با هدف ارايه خدمات پس از فروش خودروهای سواری با عمر بیش از ده سال در ايران و جهت حمايت از محصولات داخلی تاسيس شده است.

حرفه اي برانيد : نحوه نشستن و ديد صحيح در رانندگي

نوشته شده: بابک چهارباشیان

main-article

حرفه اي برانيد : توزیع وزن در خودرو

نوشته شده: بابک چهارباشیان

در این قسمت از سری مقاله های “حرفه ای برانید ” می خواهیم شما را با معنا و مفهوم توزیع وزن در خودرو در شرایط مختلف آشنا کنیم.

حرفه ای برانید:بی نقص شروع کنید

نوشته شده: بابک چهارباشیان

مدتی است که با سری مقاله های " حرفه ای برانید " در خدمت شما هستم . مقاله هایی که بر خلاف اسم آن فعلا سرعت ، محلی از اعراب در آن ندارد . اما عجله نکنید .شما فعلا کودک نوپایی هستید که دویدن برایتان صرفا یک خطر محسوب می شود . با تاتی تاتی کمی مهارت های ابتدایی را در ذهن خود ملکه کرده و از عجله بپرهیزید . در این قسمت تنها می خواهیم شروع به حرکت و گاز دادن را به شما بیاموزیم . با ما همراه باشید .

حرفه اي برانيد: تعويض صحيح دنده

نوشته شده: بابک چهارباشیان

ظاهرا كم كم اين خودرو كه قرار است راننده اي حرفه آنرا براند به حركت در آمده ، ابتدا "صحيح پشت فرمان قرار گرفتيم" سپس با مفاهيم "توزيع وزن در خودرو" آشنا شديم و در شماره قبل نحوه "شروع بي عيب و نقص و حرفه اي" را به حضورتان معرفي كرديم.حالا شما مي بايستي دنده تعويض كنيد.چه سنگين كردن دنده و چه سبك كردن آن.در نظر داشته باشيد كه اين اصول براي خودرو هاي با گيربكس دستي و منوماتيك صادق بوده و در خصوص گير بكس هاي فول اتوماتيك كه امكان تعويض دستي دنده وجود ندارد،صرفا آشنايي با حالات مختلف گيربكس كافي است كه مختصرا با آن اشاره مي كنيم.