شركت امداد خودرو ايران شركتی خدماتی است كه با هدف ارايه خدمات پس از فروش خودروهای سواری با عمر بیش از ده سال در ايران و جهت حمايت از محصولات داخلی تاسيس شده است.

 • صدرنشینی خدمات پس از فروش ایران‌خودرو یازده ساله شد

  شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو در سال «جهش تولید» با کسب بالاترین امتیاز در بین شرکت‌های ارایه دهنده خدمات پس از فروش خودرویی، برای یازدهمین سال متوالی مقام اول این حوزه را کسب کرد.

  سه شنبه 25 شهریور 1399 10:31:20
 • مديرعامل ايران خودرو در مراسم تحويل نخستين سري محصول جديد:بهبودهای ۲۰ گانه در دناپلاس توربوشارژ اتوماتیک

  مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو در مراسم تحویل نخستین سری محصول دناپلاس توربوشارژ اتوماتیک به مشتریان، گفت: تولید این محصول بی رقیب، دستاورد و گام بزرگ رو به جلو در صنعت خودروسازی به حساب می آید

  دوشنبه 17 شهریور 1399 07:57:39
 • تعويض روغن در محل؛ خدمت نوين امدادخودروايران

  امداد خودرو ایران با هدف حفظ سلامت مشتریان، کاهش تردد و صرفه‌جویی در وقت آنان و تسریع در خدمت‏رسانی، از طرح جدید "تعویض پکیج روغن در محل" رونمایی کرد.

  چهارشنبه 22 مرداد 1399 14:40:07
 • با همکاری مراجع قضایی صورت گرفت:گام بلند شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو در راستای حذف قطعات تقلبی از بازار لوازم یدکی

  عصر خودرو- شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو در راستای مقابله با قطعات تقلبی در بسته‌بندی‌های مجعول و شبیه‌سازی شده، با همکاری مراجع قضایی وارد عمل شد و با کشف و معرفی کارگاه‌ها و سازندگان مذکور، دست این شیادان را از بازار کوتاه کرد.

  شنبه 31 خرداد 1399 15:32:00