شركت امداد خودرو ايران شركتی خدماتی است كه با هدف ارايه خدمات پس از فروش خودروهای سواری با عمر ببش از ده سال در ايران و جهت حمايت از محصولات داخلی تاسيس شده است.

لطفا منتظر بمانید
 • راه‌کارهایی ساده برای بهبود وضعیت آلودگیسهم من از آلودگی هوا

  امروزه صحبت از آلودگی هوا و قرار گرفتن این معضل در صدر اخبار روزانه در کلان شهرها و شهرهای صنعتی به امری روزمره به ویژه در فصول سرد سال که با پدیده وارونگی دما مواجه هستیم تبدیل شده است. مراجعه روزانه چند هزار نفر از ساکنان شهرهای بزرگ و صنعتی به مراکز درمانی و اورژانس‌ها، تعطیلی مدارس و دانشگاه‌ها و ایجاد بیماری‌های سخت در دراز مدت تنها بخش کوچکی از پیامدهای آلودگی هوا در کلان شهرها است.

  سه شنبه 17 دی 1398 11:50:20
 • پیام مدیرعامل ایران‌خودرو به مناسبت شهادت سردار پرافتخار قاسم سلیمانی:خط جهاد سردار شهید قاسم سلیمانی ادامه خواهد داشت

  مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو در پیامی شهادت سردار بزرگ و رشید اسلام، حاج قاسم سلیمانی را به مقام معظم رهبری، خانواده محترم آن عزیز و ملت ایران تبریک و تسلیت گفت.

  جمعه 13 دی 1398 19:56:49
 • در اسفنده ماه سال جاري:‌نخستين نمونه گيربكس شش سرعته دستي با دانش فني ايراني رونمايي مي‌شود

  نقشه راه بومي‌سازي فن‌آوري توليد گيربكس‌هاي دستي و اتوماتيك شش دنده با هدف كاهش وابستگي و مصرف سوخت و پاسخگويي به نياز روز مصرف كنندگان با همكاري مهندسان ايران خودرو و شركت‌هاي دانش‌بنيان تدوين شده و درحال اجراست.

  دوشنبه 25 آذر 1398 08:20:04
 • رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران بزرگ خبر داددستگیری اعضای شرکت امداد خودرو ساختگی

  رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: این متهمان با افتتاح دفاتر صدور کارت امداد خودرو، از مشتریان گروه صنعتی ایران خودرو کلاهبرداری می کردند.

  یکشنبه 10 آذر 1398 13:43:31