شركت امداد خودرو ايران شركتی خدماتی است كه با هدف ارايه خدمات پس از فروش خودروهای سواری با عمر بیش از ده سال در ايران و جهت حمايت از محصولات داخلی تاسيس شده است.

 • با تاکید بر دریافت خدمات غیر حضوری هم‌زمان با شیوع ویروس کرونا:شرکت خدمات پس از فروش ايران خودرو در تعطيلات عيد سعيد فطر، همچنان آماده خدمت‌رساني به هموطنان است

  شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو هم‌زمان با فرا رسیدن تعطیلات عید سعید فطر، با تاکید بر دریافت خدمات غیرحضوری و ماندن هموطنان در منزل، به منظور حفظ سلامتی در برابر ویروس کرونا، آمادگی خود را نسبت به ارایه خدمات در نمایندگی‌های کشیک و امدادرسانی اعلام کرد.

  پنج شنبه 1 خرداد 1399 11:31:20
 • مقیمی خبرداد :12 هزار دستگاه خودرو تحویل مشتریان می شود

  مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو خبر از عرضه 12 هزاردستگاه از محصولات این خودرو ساز درراستای تامین نیاز واقعی مردم به خودرو و متعادل سازی قیمت ها دربازار، طی روزهای آینده داد.

  سه شنبه 30 اردیبهشت 1399 15:36:37
 • مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو در برنامه گفت و گوی ویژه خبری شبکه دو سیما:عرضه محصول جدید در بهمن/ افزایش تیراژ مسیر خرید ارزان/ نظارت‌ها تشدید می‌شود

  مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو راهکارهای برون رفت از مشکلات صنعت خودرو را خرید ارزان، اصلاح روش های مدیریتی، اصلاح ساختار مالی و سهامداری دانست و گفت: برگزاری نظام و نهضت ساخت داخل در سال گذشته نشان داد که خودروساز می تواند قطعه را با سطح کیفیت جهانی با قیمت کم تر تامین کند.

  دوشنبه 29 اردیبهشت 1399 09:25:04
 • معاون بازاریابی و فروش گروه صنعتی ایران خودرو:کاهش قیمت بازار با حذف ابزار دلالان برای افزایش قیمت

  معاون بازاریابی و فروش گروه صنعتی ایران خودرو گفت: با ممنوعیت درج قیمت در سایت های فروش اینترنتی خودرو،‌ قیمت بازار حدود 15 درصد کاهش یافته است.

  چهارشنبه 24 اردیبهشت 1399 12:57:11