شركت امداد خودرو ايران شركتی خدماتی است كه با هدف ارايه خدمات پس از فروش خودروهای سواری با عمر ببش از ده سال در ايران و جهت حمايت از محصولات داخلی تاسيس شده است.

لطفا منتظر بمانید
 • رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران بزرگ خبر داددستگیری اعضای شرکت امداد خودرو ساختگی

  رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: این متهمان با افتتاح دفاتر صدور کارت امداد خودرو، از مشتریان گروه صنعتی ایران خودرو کلاهبرداری می کردند.

  یکشنبه 10 آذر 1398 13:43:31
 • بيانيهبيانيه گروه صنعتي ايران خودرو در اطاعت از فرامين مقام معظم رهبري

  گروه صنعتي ايران‌خودرو در بيانه‌اي اعلام كرد: اين گروه صنعتي با تاسي به رهنمودهاي مقام معظم رهبري تمام اهتمام خود را براي اجرايي كردن «رونق توليد و بومي‌سازي قطعات پيشرفته» با استفاده از توان داخل و شركت‌هاي دانش‌بنيان به‌كار خواهد بست.

  دوشنبه 4 آذر 1398 08:56:50
 • از ساعات اولیه زمین‌لرزه در شمال غربی کشور:آماده‌باش خدمات پس از فروش ایران‌خودرو برای یاری‌رسانی به هموطنان زلزله‌زده آذربایجان شرقی

  پس از وقوع زلزله‌ ۵٫۹ ریشتری به مرکزیت شهرستان میانه در استان آذربایجان شرقی، شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو، به دستور دکتر مقیمی مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو، با اعلام وضعیت ویژه در حالت آماده باش قرار گرفت.

  یکشنبه 19 آبان 1398 10:47:01
 • ارايه 8 هزار و 300 خدمت به هموطنان در طرح اربعین ايساكو

  شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو که هم‌زمان با ایام اربعین حسینی از 22 تا 30 مهر سال جاری طرح «خیمه زدیم راه را...» را به منظور خدمت‌رسانی به زایرین کربلای معلا اجرا کرده بود، این طرح را با ارائه 8 هزار و 300، خدمت به هموطنان به پایان رساند.

  چهارشنبه 8 آبان 1398 14:18:09