شركت امداد خودرو ايران شركتی خدماتی است كه با هدف ارايه خدمات پس از فروش خودروهای سواری با عمر بیش از ده سال در ايران و جهت حمايت از محصولات داخلی تاسيس شده است.

 • طرح فاصله گذاری اجتماعی با هدف قطع زنجیره انتقال بیماری کرونا با رویکرد کاهش تماس‌ها، عدم برگزاری اجتماعات و حذف تردد‌های غیر ضروری در سطح کشور تصویب شد.طرح فاصله گیری اجتماعی چیست و افراد چگونه شناسایی می شوند؟

  طرح فاصله گذاری اجتماعی با هدف قطع زنجیره انتقال بیماری کرونا با رویکرد کاهش تماس‌ها، عدم برگزاری اجتماعات و حذف تردد‌های غیر ضروری در سطح کشور تصویب شده است.

  یکشنبه 10 فروردین 1399 15:59:13
 • مونسان درسال جهش تولید خبرداد:ارائه خدمات نوین به مشتریان روی میز ایساکو

  مدیر عامل ایساکو در بازدیداز نحوه خدمت رسانی مرکز تماس ایران خودرو از مردم خواست باتوجه به شیوع ویروس کرونا وبه منظور حفظ سلامت خود با ماندن در منزل از خدمات غیر حضوری این شرکت بهره مند شوند

  یکشنبه 3 فروردین 1399 11:56:38
 • عضو کمیسیون صنعت مجلس شورای اسلامی:اقدامات ایران خودرو در خدمات غیرحضوری ستودنی است

  عضو کمیسیون صنعت مجلس شورای اسلامی گفت: گروه صنعتی ایران‌خودرو با ورود به بحران ویروس کرونا، حفظ سلامت جامعه را در اولویت اقدامات خود قرار داد و با ارائه راهکار‌های مناسب به مسئولیت اجتماعی خود عمل کرد.

  پنج شنبه 22 اسفند 1398 13:10:17
 • تمدید گارانتی محصولات ایران‌خودرو

  گروه صنعتی ایران‌خودرو برای مقابله با ویروس کرونا و نیاز نداشتن مراجعه هم وطنان به نمایندگی‌های این مجموعه در شرایط کنونی، گارانتی محصولات خود را یک ماه یا ۲ هزار کیلومتر تمدید کرد.

  پنج شنبه 22 اسفند 1398 12:49:01