شركت امداد خودرو ايران شركتی خدماتی است كه با هدف ارايه خدمات پس از فروش خودروهای سواری با عمر بیش از ده سال در ايران و جهت حمايت از محصولات داخلی تاسيس شده است.

 • هشدار ایران خودرو نسبت به استفاده غیراستاندارد از جافندکی

  شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو نسبت به استفاده غیر مجاز از جافندکی از سوی برخی دارندگان خودرو که سبب بروز آتش سوزی در قسمت داشبورد و کنسول وسط خودروها می شود،‌ هشدار داد.

  سه شنبه 5 اسفند 1399 13:58:17
 • ثبت بهمن طلایی در تاریخ امدادخودروایران

  بهمن طلایی امدادخودروایران با شکستن رکورد تمامی ادوار فروش روزانه، ماهانه و سالانه اشتراک طلایی و اشتراک سیار این شرکت به ثبت رسید.

  یکشنبه 3 اسفند 1399 09:44:52
 • سردار هادیانفر:ایمنی محصولات ایران خودرو ارتقای بسیار خوبی یافته است

  رییس پلیس راهور ناجا با تاکید بر این‌که محصولات ایران خودرو در حوزه ایمنی ارتقای بسیار خوبی یافته، گفت: در تصادفاتی که منجر به فوت می شود، ۳ تا ۶ دهم درصد فوتی برای هر ۱۰ هزار وسیله ای است که ایران خودرو تولید می کند و این عدد بسیار خوبی است، اما همچنان نیازمند انجام اقدامات جدی تری هستیم تا این رقم هرچه بیشتر کاهش یابد.

  چهارشنبه 29 بهمن 1399 18:35:55
 • در مراسم افتتاح مرکز تماس جدید ایران‌خودرو عنوان شددو خدمت جدید امداد خودروایران برای مشتریان

  مدیر عامل شرکت امداد خودرو ایران، با بیان این‌که تعامل نزدیک میان این شرکت و پلیس راهنمایی و رانندگی سبب تسهیل در تردد ناوگان امدادی خواهد شد، گفت: این تسهیل، زمینه کاهش زمان انتظار امداد و هموطنان در جاده‌ها و مسیرها را فراهم می کند‌.

  چهارشنبه 29 بهمن 1399 18:26:58