شركت امداد خودرو ايران شركتی خدماتی است كه با هدف ارايه خدمات پس از فروش خودروهای سواری با عمر بیش از ده سال در ايران و جهت حمايت از محصولات داخلی تاسيس شده است.

خدمتی جدید از امداد خودرو ایرانامداد سوئیچ

شرکت امدادخودرو ایران برای رفع مشکل جا ماندن سوئیچ داخل خودرو و قفل شدن درها نیز چاره‌ای اندیشیده است و  اقدام به راه‌اندازی سرویسی جدید جهت ارائه خدمات در زمینه قفل و سوئیچ خودرو کرده است.

این سرویس که "امداد سوئیچ" نامگذاری شده است شامل خدمات گسترده و متنوعی است که می‌تواند در شرایط اضطراری، مالکان محصولات شرکت ایران خودرو را یاری کند. یکی از اولین و ساده‌ترین مشکلاتی که برای خودروهای امروزی به دفعات پیش خواهد آمد، جا ماندن سوئیچ داخل خودرو و قفل شدن درب‌ها و یا مشکل در تعریف سوئیچ است که در نتیجه آن به دلیل وجود سیستم ضد سرقت ایموبلایزر خودرو روشن نخواهد شد.

بنابراین استفاده از خدمات این سرویس می‌تواند بسیار کاربردی و حیاتی باشد. همچنین معمولاً در زمان بروز مشکلاتی از این قبیل، خودرو قادر به روشن شدن یا حرکت نخواهد بود و مالک وسیله نقلیه نیاز به امدادرسانی در محل خواهد داشت بنابراین ضرورت راه‌اندازی چنین سرویسی بیش از پیش به چشم می‌آید.
با راه‌اندازی این سرویس، سبد خدمات شرکت امداد خودرو ایران در حال تکمیل بوده و این شرکت سعی می کند تمامی خدماتی که قابلیت اجرا در محل مشتری را دارد ارائه دهد تا به این شکل علاوه بر صرفه‌جویی در وقت و هزینه، مشتریان محصولات ایران‌خودرو بتوانند از خدمات فنی و امدادی مطمئن و استاندارد و قطعات یدکی اصلی بهرمند شوند. 

چه خدماتی ارائه می دهد ؟

از جمله خدماتی که در "امداد سوئیچ" تدارک دیده شده است می‌توان به مواردی نظیر ارائه خدمات امدادی مرتبط با کلیه ایرادات قفل درب خودروهای گروه پارس، سمند، 405 ،تندر 90،گروه 206 و رانا، ایرادات مرتبط با سوئیچ خودرو  شامل تعریف کد سوئیچ، تعریف ایموبلایزر(تعریف چیپ)، شکستن سوئیچ و ساخت تیغه، تعویض مغزی سوئیچ، رفع ایراد برقی سوئیچ، مفقودی سوئیچ، ساخت سوئیچ یدک، مشکلات مربوط به گیرنده و فرستنده قفل مرکزی و تعویض کامل مجموعه سوئیچ به همراه برنامه در محل مشتری اشاره کرد. در فرآیند دریافت خدمات "امداد سوئیچ" باید به این نکته توجه داشت در فاز نخست، امکان ارائه این خدمت به صورت گارانتی در امداد سوئیچ میسر نخواهد بود و این خدمت تنها به صورت نقدی و طلایی قابل ارائه است.علاوه بر این، امداد سوئیچ در حال حاضر فقط در شهر تهران ارائه می‌شود.

چگونه این سرویس را دریافت کنم ؟

با شماره گیری 096440 به صورت 24 ساعته می توانیداز خدمات امداد سوئیچ بهره مند شوید.

خودرو های تحت پوشش : خودروهای گروه پارس، سمند، 405 ،گروه 206، رانا و تندر 90

روش دریافت : تماس با شماره 096440

سطح اشتراک : تمام سطوح اشتراک

هزینه : طبق تعرفه ایساکو

ارائه دهنده خدمات :