شركت امداد خودرو ايران شركتی خدماتی است كه با هدف ارايه خدمات پس از فروش خودروهای سواری با عمر بیش از ده سال در ايران و جهت حمايت از محصولات داخلی تاسيس شده است.

امداد خودرو دوست خوب خودرو شما

شركت امداد خودرو ايران در اواخر اسفند ۱۳۷۸ در پي سياست تكميل زنجيره خدمات پس از فروش گروه صنعتي ايران خودرو تاسيس شد. از جمله مهمترين ضرورت‌هاي تشكيل شركت امدادخودرو ايران مي توان به موارد ذيل اشاره نمود:

  • افزايش فراواني خودروهاي توليدي گروه صنعتي ايران خودرو و گسترش توزيع محصولات و تنوع آنها در سراسر كشور
  • فقدان مركزي جهت ارائه خدمات امدادي به شكل منسجم و كارآمد به دارندگان محصولات گروه صنعتي ايران خودرو.
  • افزايش نيازها و انتظارات مشتريان گروه صنعتي ايران خودرو در رابطه با خدمات پس از فروش
  • ضرورت توجه و رفع اين نيازها و انتظارات جديد

از آنجائيكه در زمان تاسيس شركت، هيچ الگوي داخلي جهت ارائه خدمات امدادي به خودروها در كشور وجود نداشت، اين شركت فعاليت خود را از فروردين 1379 با ماموريت اوليه و آغازين ارائه خدمات امداد سيار به دارندگان محصولات ايران خودرو آغاز نمود. در ادامه با افزايش چشمگير توسعه محصولات ايران خودرو و گستردگي توزيع محصولات، افزايش انتظارات مشتريان و همچنين توسعه سخت افزاري و نرم افزاري فرآيندهاي عملياتي و پشتيباني شركت، خدمات جديدي نيز به حوزه ماموريت سازمان اضافه شد.


خدمات در یک نگاه

بيانيه و چشم اندازها

بيانيه ماموريت

ما برآنيم از طريق ارائه خدمات امدادي و ارتباطي به دارندگان محصولات سواري ايران خودرو و مشترکين خود، با استفاده از تجهيزات و فناوري‌هاي نوين با بالاترين کيفيت آرامش خاطر آنها را در سفر تأمين نماييم.

بيانيه چشم انداز

ما با بهره‌مندي از کارکناني دلسوز و با نشاط برآنيم تا با ارائه خدمات نوين امدادي در کلاس جهاني، به عنوان بهترين شرکت امدادي در سطح منطقه شناخته شده و بتوانيم سفري ايمن و مطمئن را براي مشتريانمان مهيا کنيم.

آشنایی با هیات مدیره

دکتر سیدعباس میرحسینی
عضو هیات مدیره و مدیر عامل
مهندس سید مهدی حجازی
عضو موظف هيات مديره

گواهینامه ها و جوایز

پنجمین همایش
کارآفرینی زنان
نخستین جشنواره ملی و نمایشگاه
تخصصی خدمات
جایزه بین المللی
تعالی در محصولات و خدمات
دومین دوره
انتخاب برند خدماتی برتر